Reklama

„BohaterON – włącz historię!" - w Zespole Szkół Technicznych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: fb ZST w Mielcu

„BohaterON – włącz historię!" - w Zespole Szkół Technicznych - Zdjęcie główne

foto fb ZST w Mielcu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Nie tak dawno pisaliśmy o akcji „BohaterON – włącz historię” odbywającej się w Szkole Podstawowej nr 1, teraz chcemy pokazać, jak włączono się w akcję w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu. W akcji brali udział uczniowie klasy 4; DIp, 4DGp, 3BZ pod opieką Pani Sylwii Gołas i Pana Pawła Ciemięgi.

W tym roku obowiązkowym elementem edycji było dokonanie pamiątkowych wpisów przez uczniów na stronie Dumnizpowstancow.pl. Każdy wpis to znacznik na mapie Polski symbolizujący dowód uznania, pamięci i dumy z Powstańców Warszawskich oraz młodych pamiętających i dumnych ze swojej historii.

- To dzięki Państwu Powstanie na zawsze pozostanie w pamięci Warszawy i w pamięci całego narodu, a także będzie żywym punktem odniesienia poza granicami naszego kraju. Pamięć o walce, o konkretnych oddziałach i konkretnych ludziach, pamięć o walce o każdy dom, o każdą ulicę, o każdy plac, pamięć o obronie barykad, a gdy już inaczej nie było można, o obronie ruin bohaterskiego miasta, o obronie wartości wolnego świata.

- napisał Jakub, uczeń Technikum Nr 3 w Mielcu na stronie Dumnizpowstancow.pl

- Dziękuje ci z całego serca za to, że walczyłeś o naszą Ojczyznę. Walczyłeś o mnie, o moich rodziców, kolegów i o wszystkich Polaków. To, co zrobiłeś, zasługuje na wielki szacunek. Jeszcze raz dziękuje, ci z całego serca.

- napisał Mateusz, uczeń ZST na stronie Dumnizpowstancow.pl

- Drogi Powstańcu! Chcemy dziś podziękować powstańcom warszawskim za to, że są. "Bo jesteście wielkim świadectwem postawy, jaką człowiek, obywatel powinien mieć dla swojej ojczyzny, wobec swojej ojczyzny i swoich rodaków".

- napisali uczniowie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy