Reklama

I miejsce dla uczniów ZST w projekcie „Kariera bez tajemnic 2023 – Kliknij w zawód” [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności We wtorek, 28 lutego w Mielcu w auli Zespołu Szkół Technicznych podczas Wojewódzkiej Konferencji Szkoleniowej dla 27 poradni psychologiczno-pedagogicznych z województwa podkarpackiego nastąpiło podsumowanie X edycji projektu „Kariera bez tajemnic 2023 – Kliknij w zawód”.

Projekt został zorganizowany dla uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu mieleckiego przez Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Mielcu.

W ramach konkursu uczniowie w dwuosobowych zespołach przygotowali prezentacje multimedialne o wybranym przez uczestników zawodzie. Każda szkoła mogła zgłosić dwa zespoły.

Pełne wyniki:

I miejsce – Prezentacja zawodu PSYCHOLOG: Adrian Smoliński, Jakub Madej, opiekun Joanna Olko (ZST w Mielcu)
II miejsce – Prezentacja zawodu INŻYNIER BUDOWNICTWA: Alek Markulis, Kamil Dąbrowski, opiekun Katarzyna Klich (I LO w Mielcu)
III miejsce – Prezentacja zawodu DEKORATOR WNĘTRZ: Milena Śliwa, Milena Bydłowska, opiekun Klaudia Rusin (ZSB w Mielcu )


I wyróżnienie – Prezentacja zawodu TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY: Emilia Mazur, Natalia Bielecka, opiekun Beata Szędzioł (ZSE w Mielcu)
II wyróżnienie – Prezentacja zawodu ARCHITEKT: Amelia Niemczyk, Andżelika Kowalik, opiekun Anna Matras-Moryl (ZSB w Mielcu)
III wyróżnienie – Prezentacja zawodu TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ: Nikodem Dziekan, Konrad Wrażeń, opiekun Joanna Olko (ZST w Mielcu)

To niezwykle ważne zagadnienie, które pozwoli nam wszystkim dobrze przygotować się do nadchodzących reform edukacyjnych

– podkreślił obecny na spotkaniu Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła.

Dziękuję Państwu, że tak licznie zaangażowaliście się w realizację tego projektu. Życzę, by dzisiejsze spotkanie było dla Was owocne i sprzyjało wymianie doświadczeń, tak cennych w Waszej codziennej pracy

– dodał, czytamy na stronie powiatu mieleckiego.

Na spotkaniu obecni byli również: Podkarpacki Wicekurator Oświaty Stanisław Fundakowski i Wizytator Kuratorium Wioletta Durda, a także dyrektorzy szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu mieleckiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy