Reklama

"Mielec jest kobietą". Adriana Miłoś podsumowuje II edycję Konferencji "Kobieta w biznesie" [VIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Izabela Palion

"Mielec jest kobietą". Adriana Miłoś podsumowuje II edycję Konferencji "Kobieta w biznesie" [VIDEO] - Zdjęcie główne

foto Izabela Palion

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Niedawno mieliśmy przyjemność gościć na już II edycji Konferencji "Kobieta w biznesie". Podczas tego wydarzenia wysłuchaliśmy nietuzinkowego przemówienia Pani wiceprezydent Mielca Adriany Miłoś. Padły mocne i ważne słowa - "Mielec jest kobietą".

Niespełna tydzień temu, 9 marca w mieleckich "Bulwarach" odbyła się Konferencja pod nazwą "Kobieta w biznesie" organizowana przez mielecką Agencję Rozwoju Regionalnego. Była to już II edycja tego właśnie wydarzenia.

Konferencja była przez nas relacjonowana, jednak jest coś, o czym warto wspomnieć w osobnym materiale. Podczas konferencji była obecna między innymi Pani wiceprezydent Miasta Mielca Adriana Miłoś, która wygłosiła naprawdę warte uwagi przemówienie, gdzie pokrótce podsumowała konferencję.

Wiceprezydent Adriana Miłoś podsumowuje tegoroczną konferencję "Kobieta w biznesie"

Konferencja trwała przeszło 2 godziny, ale warto było wytrwać do samego końca. Każda prezentacja była warta swojej uwagi, również ta, której dokonała wiceprezydent Mielca Adriana Miłoś.

Zastępczyni Prezydenta Mielca przede wszystkim złożyła ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację konferencji — prezesowi i społeczności Agencji MARR, Paniom, które zgodziły się wystąpić, a także Prezydentowi Miasta Mielca wspierającego inicjatywę od początku.

Adriana Miłoś zdecydowała też dużą część przemówienia poświęcić wszystkim uczestniczkom spotkania. Przyznała też, że nachodziły ją wątpliwości co do frekwencji na tegorocznej edycji, jednak mieleckie "kobiety biznesu" nie zawiodły.

Po frekwencji dzisiejszego spotkania my po prostu musimy. A nawet nie tyle musimy — my chcemy, żeby te spotkania sie odbywały. (...) Pragnę podziękować Wam wszystkim. Jestem zaszczycona, a właściwie wzruszona tym, że odpowiedziałyście tak licznie na nasze zaproszenie. Tak sobie myślałam, że za pierwszym razem tak fajnie to wyszło — może tylko z ciekawości, a może tym razem nie przyjdą, ale przyszłyście! Bardzo dziękuję i cieszę się, że to spotkanie drugi raz tak szerokim echem się rozeszło.

— podsumowała Adriana Miłoś.

"Mielec jest kobietą"

— kwitowała wiceprezydent.

Podkreśliła także, że każda kobieta, która chciałaby postawić swoje pierwsze kroki w biznesie, ma wsparcie zarówno u niej, jak i w Agencji.

Adriana Miłoś przy okazji wspomniała również o jeszcze jednym ważnym wydarzeniu, które odbyło się w ubiegłym tygodniu. Dokładnie w Dzień Kobiet, 8 marca — tuż przed konferencją w Mielcu powstała Mielecka Rada Kobiet. Powołana rada powstała z oddolnej inicjatywy kobiet aktywnych i zaangażowanych w życia społeczne miasta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy