Reklama

Mielecka szkoła i firma wyróżniona w konkursie Biznes Klasa 2022!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fb. ZST

Mielecka szkoła i firma wyróżniona w konkursie Biznes Klasa 2022! - Zdjęcie główne

foto Fb. ZST

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 14 grudnia w Podkarpackim Centrum Innowacji w Rzeszowie, odbyła się uroczysta V Gala Biznes Klasa 2022. Organizatorem konkursu był Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. W konkursie wzięło udział 16 firm i przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego wraz z partnerskimi szkołami. Powiat Mielecki reprezentowały trzy firmy: Kirchhoff Polska Sp. z o.o. i P.W. Bibmot Polska Sp. J. jako partnerzy biznesowi Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu oraz Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. – partner CKPiDN w Mielcu.

Zespół Szkół Technicznych w Mielcu wraz z partnerską firmą Bibmot, jest pierwszą szkołą i pierwszą firmą powiatu mieleckiego wyróżnioną tytułem Biznes Klasa roku 2022.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bibmot Sp. J. współpracuje z Zespołem Szkół Technicznych w Mielcu od 30 lat, kształcąc młodzież na zajęciach praktycznych, praktykach i stażach oraz organizując egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodach technik mechanik samochodowy i mechanik pojazdów samochodowych. 

Tytuł Biznes Klasa 2022 otrzymała Fabryka Maszyn Lubaczów sp. z o.o.
(zgłoszenie Zespołu Szkół im. generała Józefa Kustronia w Lubaczowie)

I wyróżnienie Biznes Klasa 2022 otrzymała: Safran Transmission Systems Poland

(zgłoszenie Zespołu Szkół im. ks. dr Jana Zwierza w Ropczycach)

II wyróżnienie Biznes Klasa 2022 otrzymało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BIBMOT Polska sp. j.

(zgłoszenie Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3, Technikum nr 3)


Wyróżnienie w kategorii mikro i małych firm: Instal Center. Usługi Hydrauliczne Tomasz Hawrylak (zgłoszenie Zespołu Szkół im. generała Józefa Kustronia w Lubaczowie).

W konkursie Biznes Klasa wyłaniamy pracodawców znacząco angażujących się w przygotowanie przyszłych kadr w swojej branży, już na etapie kształcenia i wykazujących się znacznymi walorami edukacyjnymi. Firmy takie wyróżniają się na tle innych, wspierając podkarpackie szkoły branżowe. Do konkursu podkarpackie szkoły zgłosiły firmy, swoich partnerów, angażujących się we współpracę i mogących pochwalić się szeroką działalnością, organizujących staże i praktyki, fundujących stypendia i nagrody dla uczniów, przekazujących sprzęt i oprogramowania, prowadzących zajęcia dla młodzieży, tworzących klasy patronackich i doszkalających nauczycieli przedmiotów zawodowych na terenie swoich przedsiębiorstw. Tych płaszczyzn współpracy jest wiele, w wielu przypadkach współpracę liczy się nawet od 30 lat

- czytamy na stronie Urzędu Pracy, wypowiedz Tomasza Czop, dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy