Reklama

MŁODZI, POZNAJCIE NASZĄ REDAKCJĘ! Kim jesteśmy? Przeczytajcie kilka słów o nas

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

MŁODZI, POZNAJCIE NASZĄ REDAKCJĘ! Kim jesteśmy? Przeczytajcie kilka słów o nas - Zdjęcie główne

foto Redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Młodzi, poznajcie naszą redakcję! Postanowiliśmy się podzielić kilkoma informacjami o nas. Te możecie przeczytać właśnie w naszym artykule. Przy okazji zachęcamy też Was do kontaktu z naszą redakcją. To także dla Was działa nasz portal. Zapraszamy!

Młodzi, poznajcie naszą redakcję: oto Kamila

Mielczanka, absolwentka I stopnia kierunku „Dziennikarstwo i komunikacja społeczna” na Akademii Ignatianum, a obecnie studentka politologii na specjalizacji PR i marketing polityczny oraz studentka studiów II stopnia kierunku „Zarządzanie w sporcie” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Przez 10 lat związana z Państwową Szkołą Muzyczną w Mielcu. Skończyła pierwszy stopień na skrzypcach, a drugi stopień na wokalu klasycznym. Zainteresowanie dziennikarstwem, szczególnie sportowym, wzięło się ze skoków narciarskich. Szczególnie lata 2011-2014, kiedy odchodził Adam Małysz, a pałeczkę przejął Kamil Stoch. Skoczek był tematem jej pracy licencjackiej.

Zamiłowanie do sportu zawdzięcza również tacie, który zabierał ją na mecz Stali Mielec, gdy drużyna była jeszcze w II czy III lidze. Razem z całą rodziną ogląda różne transmisje sportowe.

Obecnie dla Kamili obecność na mieleckich meczach piłki nożnej, ręcznej czy siatkówki oraz innych zawodach i biegach jest priorytetem. W dalszym ciągu uczy się śpiewu prywatnie w Rzeszowie.

Związana z Mielecity od 2022 roku. Bliskie jej działy to sport, kultura i polityka. Lubi wyjść w teren, rozmawiać z ludźmi i robić zdjęcia – szczególnie kibicom.

Młodzi, poznajcie naszą redakcję: oto Iza

Mielczanka, absolwentka studiów I stopnia kierunku „Dziennikarstwo i komunikacja społeczna” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a obecnie studentka studiów II stopnia kierunku „Projektowanie graficzne” w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Przez lata związana z mieleckim Domem Kultury za sprawą pasji do tańca, w której mogła się spełniać będąc częścią zespołów tanecznych „Flamingi” oraz „AleToNic” działających przy Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Zainteresowanie dziennikarstwem przyszło za sprawą brata, natomiast zakorzeniło się na dobre, gdy rozpoczęła studia. Umiejętności szlifowała pisząc dla portali o zasięgu ogólnokrajowym, jednak to w lokalnych mediach czuje się spełniona.

Związana z Mielecity od końca 2022 roku, jednocześnie łącząca swoją dziennikarską pasję z pracą na pełen etat w jednej z mieleckich firm. Bliskie jej działy to kultura i rozrywka, jednak nie boi się żadnych wyznań tematycznych. Najlepiej czuje się przy klawiaturze komputera, ale lubi także wybrać się w teren.

Piszcie do nas!

Masz ciekawe zainteresowanie i chciałbyś się nim podzielić? A może szukasz większego grona osób, które podzielają Twoje pasje? Być może po prostu chcesz pokazać swoją organizację, imprezę, wydarzenie i się na ten temat wypowiedzieć? Jeśli tylko jesteś z Mielca lub okolic to mamy komplet! Nasz portal i nasi dziennikarze są dla Ciebie. Napisz do nas i przedstaw co chciałbyś/chciałabyś przekazać, a my już zajmiemy się resztą!

Młodzi łączcie się – do was Mielec należy! Każda historia, kreatywny projekt czy dobra inicjatywa zasługuje na to, aby o niej mówić. Co nas interesuje? Wszystko to, co was – oddolne inicjatywy, kultura, sport, imprezy i więcej. My granic nie stawiamy.

A może będą to drzwi do nowej przygody i zechcesz dołączyć do naszego zespołu mielecity.pl?

Skontaktuj się z nami:

Kamila: kamila.bik@korso.pl
Iza: iza.palion@korso.pl 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy