Reklama

To się nazywa moc! Mielecki "Ekonomik" wśród 20 NAJAKTYWNIEJSZYCH SZKÓŁ w Polsce

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: ZSE Mielec

To się nazywa moc! Mielecki "Ekonomik" wśród 20 NAJAKTYWNIEJSZYCH SZKÓŁ w Polsce - Zdjęcie główne

źródło: powiat-mielecki.pl | foto ZSE Mielec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Niesamowite osiągnięcie jednej z mieleckich szkół — o tym warto przeczytać. Ekonomik może się pochwalić największą aktywnością w Polsce. A to za sprawą tytułu, jakim szkoła została uhonorowana w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu z wielkim wyróżnieniem. Szkoła z naszego miasta zasiliła grono najaktywniejszych szkół w Polsce wybranych przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Warto poznać szczegóły.

Mielecki "Ekonomik" wśród 20 Najaktywniejszych Szkół w Polsce!

Nie dalej jak kilka dni temu rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs na Najaktywniejszą Szkołę w programie "Otwarta firma 2022". Konkurs ten zorganizowała Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Wyniki ogłoszone przez komisję konkursową jasno mówią o sporym osiągnięciu mieleckiego Zespołu Szkół Ekonimicznych im. bł. ks. Romana Sitki.

W konkursie wzięło udział przeszło 30 tysięcy uczniów ze 159 różnych szkół z całej Polski.

ZSE w Mielcu, gdzie wszelkie działania koordynuje dr Wacław Nelec, znalazło się wśród dwudziestu Najaktywniejszych Szkół.

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości przesyła serdeczne gratulacje całej społeczności szkolnej, koordynatorowi oraz uczestnikom programu doceniając tym samym szkołę pod opieką dyrektor Marty Mysony za stwarzanie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi, otrzymując honorowy tytuł Najaktywniejszej Szkoły w programie Otwarta firma 2022

— przeczytaliśmy na stronie Powiatu Mieleckiego, który również chwali się osiągnięciami mieleckiego ZSE.

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości jest organizacją pożytku publicznego, której celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do życia w warunkach gospodarki rynkowej oraz umożliwienie im zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających realizację planów zawodowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy