Turniej o Puchar Prezesa Mieleckiego Klubu Tenisa Stołowego

Turniej o Puchar Prezesa Mieleckiego Klubu Tenisa Stołowego - Zdjęcie główne

foto Nadesłane

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

AktualnościW niedzielę, 11 lutego 2024 roku, w obiekcie sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Biernackiego 6 w Mielcu, odbył się emocjonujący turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa Mieleckiego Klubu Tenisa Stołowego. Zmagania rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: kadetów i młodzików.

W kategorii kadetów zwycięzcą okazał się Tomasz Rżany, który wykazał się nieprzeciętnymi umiejętnościami i determinacją. Drugie miejsce z honorem zajął Szymon Walas, demonstrując swój wysoki poziom gry. Trzecią pozycję na podium zdobył Wiktor Rżany, broniąc rodzinnych barw z wielką pasją.

Natomiast w kategorii młodzików, pierwsze miejsce zdobył Wojciech Leśniak, pokazując niezwykłą zręczność i taktyczne myślenie. Na drugim stopniu podium stanął Tomasz Rusin, który wykazał się imponującą techniką gry. Olivier Zieliński zajął zasłużone trzecie miejsce, dzięki swojej wytrwałości i umiejętnościom. Czwartą pozycję zajął Olivier Polak, a na piątym miejscu ex aequo uplasowali się Kajetan Pawlak i Franciszek Taraszka, obaj wykazując się znacznym potencjałem.

Zarząd Mieleckiego Klubu Tenisa Stołowego wyraża swoje głębokie podziękowania Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5 za bezcenne wsparcie i udostępnienie obiektu sali gimnastycznej podczas ferii zimowych. Taka pomoc była nieoceniona w organizacji tego wydarzenia sportowego. Współpraca ta znacząco przyczyniła się do sukcesu turnieju, dając młodym sportowcom doskonałą okazję do rywalizacji, rozwijania swoich umiejętności oraz promowania zdrowego stylu życia poprzez sport.

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.