Reklama

Zespół Szkół Technicznych z tytułem „Szkoły Promującej Aktywny Styl Życia”

Opublikowano:
Autor:

Zespół Szkół Technicznych z tytułem „Szkoły Promującej Aktywny Styl Życia” - Zdjęcie główne

ZST W MIELCU

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności We wtorek, 18 października w Boguchwale odbyła się gala podsumowująca osiągnięcia sportowe szkół województwa podkarpackiego, zorganizowana przez prezesa Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie. W całym kraju realizowany był konkurs „Aktywna szkoła”. Głównym celem konkursu było wyróżnienie szkół oferujących wszystkim uczniom ciekawe programy wychowania fizycznego i sportu, odnoszące się do wszelkich form aktywności fizycznej, realizowanych przez wszystkich uczniów w szkole, a nie tylko sport. Miło nam poinformować o świetnym wyniku Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu.

Na gali w Boguchwale w podsumowaniu wzięła udział Podkarpacka Kurator Oświaty Pani Małgorzata Rauch, przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

Podczas uroczystości Zespół Szkół Technicznych został wyróżniony tytułem „Szkoły Promującej Aktywny Styl Życia”, zostając laureatem Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Aktywna Szkoła”.

W konkursie brano pod uwagę osiągnięcia sportowe szkoły, udział w programach promujących aktywny styl życia, warunki bazowe szkoły oraz prezentacje osiągnięć sportowych uczniów.

- Autorami pracy konkursowej byli nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Józef Basztura i mgr Grzegorz Kardyś pod patronatem dyrektora Zespołu Szkół Technicznych mgr Arkadiusza Gałkowskiego.

- czytamy na facebooku Zespołu Szkól Technicznych.

Imprezę uświetniły występy piosenkarek z MCK Boguchwała: Julii Głowiak, Ani Moroz, Mai Lubas i Zuzanny Rzepki.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy