Młodzi piłkarze z Mielca pokazali się ze świetnej strony, zdobywając złoto i brąz. | foto APPN Mielec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Trzecie miejsce w finałowym turnieju o mistrzostwo Podkarpacia zajęli uczniowie SMS Stal Mielec z rocznika 2013.

​Podopieczni trenera Górskiego znaleźli się w gronie ośmiu najlepszych futsalowych ekip na Podkarpaciu. Po rywalizacji w grupie wywalczyli awans do półfinału, gdzie ulegli w rzutach karnych drużynie Stali Łańcut, a w meczu decydującym o medalu pokonali JKS Jarosław 3:2. Złoto wywalczyła drużyna Stali Łańcut przed Stalą Rzeszów i AP Piłkar.
Skład: Jan Jeleń, Antek Osmola, Miłosz Broda, Szymon Jędrzejowski, Jakub Sewera, Mateusz Trzpis, Filip Świątek, Emil Witek, Oskar Pyryt, Darek Wyzina, Norbert Dudas

Tydzień wcześniej ta sama drużyna przywiozła ze Słowacji złoto. Mielczanie okazali się najlepsi w rozgrywanym w słowackim Stropkovie, w międzynarodowym turnieju halowym. Za zawodnikami APPN na podium zameldowały się drużyny Tesli Stropkov, gospodarz turnieju oraz Safi Presov.
Skład: Piotr Warchoł, ⁠Szymon Jędrzejowski, Hubert Bryczek, Jakub Sewera, ⁠Emil Witek, Alex Psze

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.