Reklama

200 nowych miejsc pracy w Mielcu czeka na kandydatów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

       200 nowych miejsc pracy w Mielcu czeka na kandydatów - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Firma Lear zlokalizowana w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu otworzyła rekrutacje na stanowiska produkcyjne. Organizacja poszukuje 200 doświadczonych pracowników, jest jednak otwarta na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w branży produkcyjnej . Kandydaci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne wynagrodzenie, czy premie kwartalne oraz miesięczne, ale także dofinansowanie do transportu pracowniczego

 

Firmy produkcyjne w regionie podkarpacia rozwijają swoją działalność, poszerzają zespoły pracowników, a zatem poszukują rąk do pracy. Jedną z organizacji zlokalizowanej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu jest Lear – przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją komponentów i systemów elektrycznych dla branży motoryzacyjnej. Obecnie firma zatrudnia ponad 10 tysięcy osób w całej Polsce. Zakład produkcyjny w Mielcu jest najdłużej funkcjonującym oddziałem Lear w naszym kraju – działa nieprzerwanie od 25 lat oferując zatrudnienie lokalnym mieszkańcom. Oferta skierowana jest do doświadczonych kandydatów, choć organizacja jest także otwarta na osoby bez doświadczenia, które chcą rozwijać się w obszarze produkcji. 

Na chętnych do pracy, poza atrakcyjnym wynagrodzeniem, czekają premie i pakiet benefitów. Pracodawca, za niewielką opłatą biletu miesięcznego, oferuje także transport z okolicznych miejscowości, takich jak Zabrnie, Stara Jastrząbka, Sędziszów Małopolski, Nowa Dęba, Dębica, Dulcza Wielka, Tarnobrzeg, Staszów oraz Szczucin. 

– Zachęcamy do aplikowania wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać w obszarze produkcji motoryzacyjnej. To szansa na pracę w nowoczesnej fabryce o ugruntowanej pozycji na podkarpackim rynku pracy – mówi Magdalena Koziołek, ekspertka rynku pracy z Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym firm z regionu podkarpacia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w branży produkcyjnej w regionie podkarpacia mogą składać swoje CV elektronicznie na adres [email protected] Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerem telefonu 506 896 119.

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE