1 liga siatkówki kobiet. ITA TOOLS Stal Mielec wygrywa w trzech setach z Krosnem [ZDJĘCIA, VIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa kibica W sobotę, 12 listopada ITA TOOLS Stal Mielec pokonała w trzech setach Karpaty Krosno w ramach 1. ligi siatkówki kobiet.

ITA TOOLS Stal Mielec - KKS Karpaty Krosno 3:0 (25:19, 25:8, 25:20)

Składy:

ITA TOOLS Stal Mielec:

Karolina Staniszewska, Zuzanna Kulig, Daria Dąbrowska, Weronika Gierszewska, Sonia Kubacka, Sylwia Kucharska

Karoina Hochołowska, Olga Musiał, Katarzyna Bryda, Klaudia Łyduch, Marta Budnik, Karolina Pancewicz, Emilia Mucha, Paulina Brzoska.

Trener: Wiesław Popik

Trener II: Mikołaj Mariaskin

KSS Karpaty Krosno:

Amelia Bogdanowicz, Julia Shcholokova, Małgorzata Kuczyńska, Izabela Wisz, Marcelina Gliniecka, Maja Grodzka

Wiktoria Wosiewicz, Wiktoria Makarewicz, Aleksandra Hochołowska, Izabela Dąbrowska, Karolina Legień.

Trener: Dominik Stanisławczyk

MVP spotkania została Weronika Gierszewska.

To był kolejny świetny mecz w wykonaniu ITA TOOLS Stali Mielec, która w tym sezonie nie przegrała jeszcze żadnego spotkania. Choć drużyna z Krosna dochodziła do głosu w pierwszym i trzecim secie, to wciąż zbyt mało, by pokonać biało-niebieskie. Drugi set to całkowita dominacja Stali Mielec. Świetne zagrywki i skuteczny atak mieleckich siatkarek - to wszystko spowodowało, że gospodarze wygrali tę partię do 8.

Kolejny mecz domowy ITA TOOLS Stali Mielec już w najbliższą sobotę, 19 listopada o godz. 16:00.

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.