5. Bieg Niepodległości. Dekoracja najlepszych w poszczególnych kategoriach [ZDJĘCIA, VIDEO, WYNIKI]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa kibicaKażdy uczestnik 5. Biegu Niepodległości dostał pamiątkowy medal. Dodatkowo dla najlepszych w poszczególnych kategoriach organizatorzy zapewnili statuetki i dyplomy. Kto był najlepszy w poszczególnych kategoriach? Mamy wyniki.

1.  Irena Polak

W klasyfikacji OPEN mężczyzn najlepszy okazał się Wojciech Skruch z Sekcji Biegowej KS Ryglice. Drugie miejsce zajął Marcin Wielosik z Visegrad Maraton Rytro. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Bogdan Zmitrowicz - Zmitek Team Nowa Dęba.

Z kolei w klasyfikacji OPEN kobiet najlepsza okazała się Anna Jasiak - Unit 37. Druga była Ania Święch, a na trzecim miejscu uplasowała się Justyna Gach-Michalska.

Nagrody wręczali: Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, zastępca Prezydenta Paweł Pazdan, Starosta Andrzej Bryła oraz Damian Gąsiewski.