Adam Majewski - Wydawało się, że mamy zespół z Krakowa "na patelni". Zobaczcie zdjęcia z trybun [ZDJĘCIA, VIDEO]

Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa kibicaPGE FKS Stal Mielec przegrała z Cracovią 1:2. Prawie 200 kibiców wybrało się na to spotkanie z Mielca. Inicjatywa "Chłopców ze Stali" nabrała tempa. Na pociąg do Szczecina zebrano już 80%. W sobotę spotkanie z mielecką legendą, a w niedzielę kolejny mecz domowy - Strefa Kibica.

Co mówił trener Adam Majewski po meczu?

- Przyjechaliśmy z nastawieniem, że chcemy zagrać z kontrataku. W wielu meczach w tamtej rundzie graliśmy w ataku pozycyjnym. Dzisiaj specjalnie się wycofaliśmy i to przyniosło efekt - powiedział na konferencji prasowej Adam Majewski.

-  Oczywiście początek był trudny. Cel osiągnęliśmy. Strzeliliśmy bramkę i wydawało się, że mamy zespół z Krakowa "na patelni". Niestety to, co wypracowaliśmy, to straciliśmy w ciągu dwóch minut w drugiej połowie. Bramkę, którą straciliśmy to była bramka na poziomie juniorskim. Przeciągnięte dośrodkowanie i brak krycia i to napędziło Cracovię. Mecz był wyrównany, ale nasz plan działał tylko w pierwszej połowie - słyszymy.

Specjal do Szczecina. Kto wspiera kibiców?

Specjalna zrzutka z inicjatywy mieleckich kibiców nabrała tempa. Do końca zostało 50 dni, a na koncie już 80% całej kwoty. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy przekazali coś na licytację, bądź wzięli w niej udział. Przedmioty na licytację przekazali m.in. Krystyna Skowrońska - poseł na Sejm, Stanisław Lonczak - starosta powiatu mieleckiego, Radosław Swół - radny, piłkarz Fryderyk Gerbowski, Jacek Klimek - prezes FKS Stal Mielec, Marek Paprocki - przewodniczący Rady Powiatu Mielekiego.

Kolejne spotkanie Stali odbędzie się w niedzielę, 26 lutego, o godz. 12:30 na Solskiego. Przypominamy, że w sobotę, 25 lutego, o godz. 16:00 odbędzie się kolejne spotkanie z legendą klubu - Adamem Popowiczem w sklepiku Stali Mielec.