Kibice Handball Stali Mielec na meczu barażowym z Zagłębiem Lubin [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa kibica Pełne trybuny były na meczu barażowym o awans do PGNiG Superligi. Pierwsza połowa była dla kibiców Stali bardzo optymistyczna. Niestety druga wręcz przeciwnie. Mamy zdjęcia z trybun.

Nic jednak nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Rewanż w najbliższą środę o godzinie 18:00 w Lubinie. Transmisja w serwisie Emocje.TV.

Handball Stal Mielec – Zagłębie Lubin 19:22 (14:11)

Stal: Dekarz, Wiśniewski, Czerwiński – Wilk, Nowak, Babicz, Kotliński, Graczyk, Wołyncew, Napierała, Kaźmierczak, Smoliński, Włoskiewicz, Goliszewski, Osmola. Trener Rafał Gliński.

Zagłębie: Schodowski, Procho, Byczek – Stankiewicz, Krupa, Moryń, Hlushak, Michalak, Pietruszko, Hajnos, Bogacz, Drozdalski, Iskra, Bekisz. Trenerzy Tomasz Kozłowski, Gałach Sebastian.

W drugiej połowie Stal zatraciła skuteczność. W poczynania podopiecznych trenera Rafała Glińskiego wkradła się też nerwowość, bo o ile w pierwszej połowie wszystko szło znakomicie, to w drugiej nagle coś się zacięło. Trzeba jednak też oddać, że znakomite zawody rozgrywał w bramce Zagłębia Marcin Schodowski, który kończył spotkanie z blisko 60 procentową skutecznością.

Zagłębie też miało godnego rywala w bramce (Dawid Dekarz również bronił na bardzo wysokiej skuteczności), ale mimo wszystko było bardziej skuteczne. Stal blisko była jeszcze na cztery minuty przed końcem, gdy na 19:20 trafił Igor Graczyk. Ostatnie słowo należało jednak do gości. Bramki Drozdalskiego i Michalaka zapewniły im zwycięstwo 19:22.