PKO BP Ekstraklasa. Stal Mielec straciła zwycięstwo w ostatniej minucie meczu

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Kamila Bik

PKO BP Ekstraklasa. Stal Mielec straciła zwycięstwo w ostatniej minucie meczu - Zdjęcie główne

foto Kamila Bik

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa kibicaW piątek, 11 listopada PGE FKS Stal Mielec zakończyła rundę jesienną. Stal Mielec do 92 minuty prowadziła 1:0 po bramce Hamulicia. Straciła dwa punkty w ostatniej minucie spotkania.

Warta Poznań - PGE FKS Stal Mielec 1:1 (0:0)

Bramka: 90+3. Grzesik – 66. Hamulic

Składy:

Warta Poznań: Grobelny – Ivanov, Szymonowicz, Stavrópoulos – Grzesik, Kupczak, Maenpaa, Kościelny – Szmyt, Mariz Luís – Zreľák.

Rezerwowi: Lis – Ma. Żurawski, Jakóbowski, Kopczyński, Sarbinowski, Rakowski, Szczepański, Pleśnierowicz, Destan.

Stal Mielec: Mrozek – Flis, Matras, Kruk – M. Wolski, Kasperkiewicz, Wlazło, Getinger – Ratajczyk, Domański – Hamulic.

Rezerwowi: Kochalski – Lebedyński, Żyra, Leândro, Ciepiela, Gerbowski, Vaštšuk.

Przed meczem Adam Majewski powiedział, że spodziewa się brzydkiego meczu i pierwsza połowa mniej więcej tak wyglądała. Stal Mielec praktycznie nie stworzyła sobie dobrej sytuacji bramkowej. Z kolei świetną interwencją wykazał się Bartosz Mrozek.

Po pierwszej połowie sam Mateusz Matras przyznał, że Stal ma nadzieję na lepszą grę w drugiej połowie.

W 66 minucie błąd popełnił bramkarz Warty Poznań, który nie zdołał wybić piłki. Wykorzystał to Hamulic, który wykorzystał sytuację i umieścił piłkę w siatce.

Sędzia do spotkania doliczył 2 minuty. Lecz w 90+3 minucie bramkę zdobył piłkarz Warty Poznań.

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.