Półfinał wojewódzkich igrzysk w Maliniu. Mamy wyniki

Półfinał wojewódzkich igrzysk w Maliniu. Mamy wyniki - Zdjęcie główne

foto pszs Mielec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa kibica Szkoła Podstawowa w Maliniu była gospodarzem zawodów półfinałowych Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt

.

Dziewczęta z Malinia wygrały z drużyną z SP Skopanie 8 : 1 i przegrały z drużyną SP nr 3 Stalowa Wola  33 : 4.  Drużyna ze Stalowej Woli była bezkonkurencyjna, gdyż są to dziewczęta grające w lidze koszykówki. One awansowały do finału wojewódzkiego.  Drużyna z Malinia zajęła drugie miejsce i będzie grała w turnieju barażowym  wraz z dwoma drużynami z pozostałych półfinałów o 1 miejsce w finale.  Zawody te zostaną rozegrane w Maliniu.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej

Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim była gospodarzem finału Powiatowych Igrzysk Dzieci (kl. VI i mł.) w piłce ręcznej.  Do finału awansowały reprezentacje szkół, które wygrały  turnieje półfinałowe. W turniejach półfinałowych uczestniczyło  18 drużyn chłopców i 12 drużyn  dziewcząt.

Szkołę w Wampierzowie  reprezentowały:

Kapinos Oliwia, Lazur Julia, Rybak Wiktoria, Skwara Martyna, Sołtys Beata, Sołtys Agnieszka, Skrzyniarz Natalia,

opiekun: Przemysław Paprocki

Dziewczęta z Wampierzowa będą reprezentować powiat mielecki w rejonowych eliminacjach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci. Turniej z udziałem mistrzów powiatu mieleckiego, kolbuszowskiego, dębickiego i ropczycko-sędziszowskiego w najbliższym czasie odbędzie się w Wadowicach Górnych.