Reklama

Masz ciekawy pomysł na wydarzenie kulturalne? Zgłoś go do konkursu o minigranty od Domu Kultury SCK w Mielcu!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Dom Kultury SCK w Mielcu

Masz ciekawy pomysł na wydarzenie kulturalne? Zgłoś go do konkursu o minigranty od Domu Kultury SCK w Mielcu! - Zdjęcie główne

źródło: mielec.pl | foto Dom Kultury SCK w Mielcu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Mielecki Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Ja w mieście". O co w nim chodzi? Przede wszystkim o wzbogacenie naszego miasta o nowe wydarzenia kulturalne? A kto może się zgłosić? Niemalże każdy, kto tylko ma interesujący pomysł na kulturę w Mielcu. Sprawdź szczegóły u nas!

Dom Kultury w Mielcu poszukuje dobrych i kreatywnych pomysłów, które pomogą nieco wzbogacić Mielec o wydarzenia kulturalne.

Na ten cel mielecki SCK uszykował minigranty, które wspomogą każdą wartą uwagi koncepcję.

"Ja w mieście" - minigranty od Domu Kultury w Mielcu na nowe pomysły kulturalne

Konkurs inicjatyw kulturalnych pod tytułem "Ja w mieście" zakłada przyznanie minigrantów na nowe projekty kulturalne.

Dotację wartości nawet 5 tysięcy złotych mogą otrzymać projekty wpisujące się szeroko pojętą działalność kulturalną na terenie Mielca.

Projekty, które mogą być zgłoszone do konkursu, muszą być przede wszystkim autorskim pomysłem wnioskodawcy, a także odpowiadać potrzebom określonej grupy odbiorców oraz wynikać z konkretnych potrzeb.

Mogą być to między innymi koncerty, warsztaty, wykłady czy spotkania, wydarzenia.

Głównym celem konkursu jest wzmocnienie partnerskich relacji pomiędzy Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu a lokalną społecznością. Organizator chce wesprzeć niekomercyjne inicjatywy kulturalne, które angażują mieszkańców Mielca

— tłumaczą organizatorzy konkursu.

Dom Kultury w Mielcu przewiduje na ten cel 10 tysięcy złotych do podziału pomiędzy zwycięskie projekty. W planie jest dofinansowanie od 2 do 5 projektów.

Konkurs jest otwarty zarówno dla osób prywatnych, stowarzyszeń, fundacji, jak i grup nieformalnych.

Zgłaszać swoje projekty można od 15 maja do 12 czerwca. Wybrane projekty zaś muszą zostać zrealizowane w okresie od 26 czerwca do 31 października.

Dom Kultury SCK w Mielcu przewiduje wstępne konsultacji dla zainteresowanych uczestnictwem w konkursie. Te odbędą się 27 maja o godzinie 14.00.

Regulamin oraz szczegółowie informacje na temat konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie DK SCK w Mielcu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy