Reklama

Miejska Biblioteka SCK ogłasza konkurs literacki "(nie)Odkryta ziemia mielecka"!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu

Miejska Biblioteka SCK ogłasza konkurs literacki "(nie)Odkryta ziemia mielecka"! - Zdjęcie główne

źródło:biblioteka.mielec.pl | foto Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu ogłasza konkurs literacki na napisanie opowiadania lub utworu poetyckiego. Tematem przewodnim jest ziemia mielecka. Do końca kwietnia można zgłaszać prace konkursowe!

Biblioteka działająca przy Samorządowym Centrum Kultury po raz kolejny zachęca do bliższego poznania z regionem mieleckim. Tym razem za pomocą literackich i poetyckich środków wyrazu. Ruszył konkurs "(nie)Odkryta ziemia mielecka. Nagroda artystyczna im. Marii Błażków".

Ruszył konkurs "(nie)Odkryta ziemia mielecka. Nagroda artystyczna im. Marii Błażków"

Mielecka biblioteka SCK ogłosiła już III edycji konkursu literackiego, teraz pod nazwą "(nie)Odkryta ziemia mielecka. Nagroda artystyczna im. Marii Błażków".

W ramach tego wydarzenia można już przesyłać swoje prace konkursowe, których przedmiotem są autorskie opowiadania lub utwory poetyckie.

Konkurs jest skierowany do osób dorosłych i ma na celu promowanie piękna regionu mieleckiego, a także uczczenie pamięci patronki konkursu, którą jest Maria Błażków, bibliotekarka i wieloletnia dyrektorka mieleckiej Biblioteki, której misją było m.in. promowanie mieleckich literatów.

Finał konkursu nastąpi 30 maja, natomiast prace konkursowe można zgłaszać do 30 kwietnia.

Organizatorem konkursu jest Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, zaś koordynatorem kolejnej edycji Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu.

Zachęcamy wszystkich, którym bliskie jest piękno naszego regionu do utrwalenia jego uroku w strofach wiersza lub wersach opowiadania. Warunek jest taki, aby praca tematycznie związana była z fragmentem naszej małej Ojczyzny – regionu mieleckiego. (...) Zachęcamy do rozwijanie swoich talentów i pasji literackich

— zapraszają organizatorzy.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy