Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze w Maliniu II. Jakie drużyny zdobyły puchary? [ZDJĘCIA + WYNIKI] - Zdjęcie główne
Zobacz
200
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Aktualności W niedzielę (9 czerwca) miały miejsce zawody MDP-CTIF w Maliniu II. Nie brakowało emocji i dobrej zabawy.

W niedzielę (9.06) odbyły się młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze MDP-CTIF. Turniej miał miejsce na “ORLIKU” przy ZS w Maliniu II. W zawodach udział brały drużyny dziewcząt i chłopców.

Przebieg zawodów

O 10:30 miało miejsce oficjalne otwarcie zawodów. Zgromadzone drużyny powitali przedstawiciele PSP, OSP oraz Wójt Gminy Tuszów Narodowy.
Pierwszym zadaniem dla strażaków był bieg sztafetowy na 400 m z przeszkodami. Poradzili sobie świetnie z tym zadaniem.
Po krótkiej przerwie, zawodnicy musieli wykazać się w rozwinięciu bojowym. Młodzi strażacy mogli liczyć na duży doping od swoich rodzin i znajomych, którzy służyli im dobrymi radami.
Zawody MDP zakończyły się o godzinie 14 wręczeniem pucharów i dyplomów. Miały miejsce  podziękowania dla młodzieży, która brała udział w wydarzeniu, dla Wójta Gminy Tuszów Narodowy, dla przedstawicieli OSP oraz dla sędziów, którzy sprawiedliwie oceniali wszystkie drużyny. Sędzią głównym zawodów był mł. bryg. Wojciech Kopacz, który został powołany na tą funkcję przez Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu.
Zawody odbyły się na “ORLIKU” przy Zespole Szkół w Maliniu II. Miejsce to, zostało profesjonalnie przygotowane do zawodów MDP-CTIF.