Reklama

Wielki sukces mieleckiej Fundacji Młodych Liderów: "Będziemy w telewizji!!!"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fundacja Młodych Liderów

Wielki sukces mieleckiej Fundacji Młodych Liderów: "Będziemy w telewizji!!!" - Zdjęcie główne

źródło: Facebook/Fundacja Młodych Liderów | foto Fundacja Młodych Liderów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Wielki sukces mieleckiej Fundacji Młodych Liderów — już niebawem członkowie organizacji z Mielca mają się pojawić na antenie telewizji. Na razie szczegóły nie są jeszcze znane, za to na Facebooku fundacji pojawił się już post, czego dotyczyć ma występ w TV. A to wszystko za sprawą jednego z większych projektów, jakie stworzyli Młodzi Liderzy.

Fundacja Młodych Liderów działa na terenie Mielca już od lat i niejednokrotnie dochodziły do nas wiadomości o kolejnych sukcesach organizacji. Ostatnie wieści zapowiadają równie świetne informacje na temat jej osiągnięć, ponieważ ta pojawi się w telewizji.

Jak się dowiedzieliśmy, konkretnym powodem do występu na telewizyjnej antenie ma być projekt społeczny FML o nazwie "Maturalni". Jak piszą sami Liderzy na swojej facebookowej stronie jest to "najlepszy projekt społeczny w Polsce".

Na szczegóły emisji jeszcze czekamy. Do tej pory dowiedziliśmy się, że członkowie FML tworzący "Maturalnych" wybrali się pod Kraków, aby szerzyć więdzę maturalną. Owoce tej pracy mamy zobaczyć już w grudniu. Czekamy!Będziemy w telewizji!!!

Paczka przyjaciół z jednego miasta wprowadza się do domu pod Krakowem i wspólnie przygotowują do matury co trzeciego maturzystę w Polsce! Podobno wyszło inspirująco! 😋

Maturalni od kulis już w grudniu w TV! ✌️


— przeczytaliśmy w poście zapowiadającym występ w TV.

 

Czym jest Fundacja Młodych Liderów?

 

Zespół Fundacji Młodych Liderów tworzy 19 osób. Podzieleni są na Zarząd, Liderów sekcji oraz Wolontariuszy. Każdy ma swoje zadania, za których realizacje jest odpowiedzialny. W ciągu roku ich działania promocyjne docierają do ponad 3 milionów młodych osób, z których 50 000 jest uczestnikami projektów FML. W 7 lat zrealizowali ponad 130 projektów społecznych, a w tym: "Maturalni — Najlepszy projekt społeczny w Polsce", "Festiwal Youthest" czy "Kino Samochodowe — największa trasa w Polsce!".

Jaką misję mają Maturalni?

 

"Maturalni" pomagają młodym ludziom w odnalezieniu życiowej ścieżki. Uzupełniają braki w systemie edukacji od 8 lat. Mają kontakt z uczniami ponad 200 szkól. Prowadzą warsztaty, rozwijają samorządy uczniowskie oraz pomagają szkolić Młodych Liderów w całej Polsce (maturalni.com).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy