Głosowanie trwa do 8 lipca 2024 r. na stronie questing.pl. Każdy może oddać 1 głos co 24 godziny z jednego adresu IP, akceptując regulamin konkursu. Nie wymaga to potwierdzenia poprzez e-mail, co umożliwia codzienne głosowanie z różnych urządzeń, np. komputera i telefonu komórkowego.
Można głosować na następujące trasy z
-
Na skrzydłach lotniczej historii – trasa rowerowa promująca historię lotnictwa w Mielcu i produkowane w PZL Mielec samoloty. Zgłoszona przez Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne Orzeł Biały-Strzelec. Nr trasy: 19.
– Polskie Zakłady Lotnicze
– lotnisko
– mieleckie lotnicze organizacje pozarządowe
– mieleckie samoloty: AN-2 czyli Antek, PZL.37 Łoś, PZL M18 Dromader, PZL M-15 Belphegor, PZL TS-11 Iskra, PZL I-22 Iryda.
-
Szlakiem akcji zbrojnych podziemia niepodległościowego – trasa rowerowa, tematycznie związana z akcjami bojowymi żołnierzy podziemia niepodległościowego. Zgłoszona przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Rędziny. Nr trasy: 20.
– akcję odbicia więzienia,
– akcję związaną z bankiem,
– akcję przeciw niemieckim magazynom,
– sabotaż na stacji kolejowej,
– sabotaż na hali WSK
– egzekucję konfidentów,
– próbę odbicia cichociemnego Stanisława Sołtysa z transportu Gestapo.
-
Tajemnice zaklęte w kamienice – piesza trasa historyczna po mieleckiej starówce, ukazująca historie związane z kamienicami i dworkami Mielca. Zgłoszona przez Stowarzyszenie Teraz Mielec. Nr trasy: 21.
– Hirschówka
– Jaderniówka
– Łojczykówka
– Kazanówka
– księgarnia Dębickich
– Sala Królewska
– mielecka synagoga
– dworek Suchorzewskich
– dworek Oborskich
– szkoła pod zegarem – mielecki rynek
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.