Reklama

Brydż sportowy - wygrane pojedynki w Dębicy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Brydż sportowy - wygrane pojedynki w Dębicy - Zdjęcie główne

Wygrane pojedynki w Dębicy | foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa kibica Od dłuższego czasu brydżyści z Mielca i Dębicy spotykają się jedynie na turniejach poniedziałkowych w Dębicy, zaś turnieje czwartkowe w Mielcu są odwołane.

Na kolejnym turnieju poniedziałkowym rozgrywanym 7 marca tradycyjnie w klubie Wisłoki w Dębicy spotkała się ponownie spora grupa 9 par brydżystów z Mielca i Dębicy. Rozgrywali oni kolejny turniej na zapis maksymalny. Brydżyści od początku do końca toczyli zaciętą walkę o punkty i zwycięstwo do Pajączka. 

Zwycięstwo w końcówce przypadło dwom parom, dębickiej i dębicko – mieleckiej, Wojciechowi Mickowi - Damianowi Smulskiemu oraz Zygmuntowi Szczudło – Markowi Ruskowi (obie ex aequo z wynikiem 55,56% zdobyły tę samą liczbę punktów). Trzecie miejsce przypadło dzielnie walczącej parze dębickiej, Andrzejowi Jandzie – Zbigniewowi Niziołkowi, którzy zameldowali się wynikiem 54,17%.

W tzw. Pajączku, gdzie zaliczane były wyniki z 39 ośrodków w Polsce, na 105 miejscu uplasowała się para dębicko – mielecka, Zygmunt Szczudło – Marek Rusek, na 441 sklasyfikowanych par.

Punktacja długofalowa Dębica 2 półrocze 2021/2022

1. Andrzej Janda, Zbigniew Niziołek, 3. Tadeusz Urban, 4. Józef Turecki, 5.Zbigniew Wilisowski 6. Marek Rusek, 8. Zygmunt Szczudło, 9. Stanisław Pruś 10. Zdzisław Żuber.

 

Mielecki Klub Brydżowy Hotel Polski zaprasza chętnych i zainteresowanych grą w brydża w każdy czwartek na godzinę 17:30 do siedziby Hotelu przy ulicy Biernackiego 12 w Mielcu.

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy