Mielec gospodarzem Wojewódzkiego Święta Ludowego. Mielec stał się w niedzielę 10 maja miejscem wojewódzkich obchodów Święta Ludowego, połączonych z uroczystym upamiętnieniem Wincentego Witosa. W wydarzeniu udział wzięli działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego, przedstawiciele samorządów, mieszkańcy oraz liczne delegacje i poczty sztandarowe z regionu. (...)