Reklama

Koncert charytatywny NIEPOKONANI RZESZÓW 2022. Bilety jeszcze dostępne! [ZAPOWIEDŹ]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: ticketmaster.pl

Koncert charytatywny NIEPOKONANI RZESZÓW 2022. Bilety jeszcze dostępne! [ZAPOWIEDŹ] - Zdjęcie główne

źródło: ticketmaster.pl/Koncert charytatywny NIEPOKONANI – RZESZÓW 2022 | foto ticketmaster.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z kraju Nadchodząca sobota szykuje się naprawdę obiecująco na rzeszowskiej hali Podpromie. A to sprawą zaplanowanego na ten dzień charytatywnego koncertu "Niepokonani — Rezszów 2022". Wystąpią na scenie tacy artyści jak Golec Uorkiestra, Future Folk, Łzy czy May.

Już w najbliższą niedzielę w Rzeszowie odbędzie się charytatywny koncert na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe i artystyczne. Organizatorem imprezy jest Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki — Piersi, założonej przez zespół o tej samej nazwie.

Podczas wydarzenia pojawi się naprawdę wielu znakomitych artystów: Golec uOrkiestra, Sławomir, Future Folk, Czadoman, Łzy, Doc, May, Luiku (Ukraina), Joryj Kłoc (Ukraina), Emilia Szybiak, Mikołaj Asanov, Zuzia Kapral, Piersi.

Artyści, którzy wystąpią w wydarzeniu, zrzekli się całkowicie honorariów oraz zwrotów kosztów podróży.

— przeczytaliśmy w opisie wydarzenia.

Honorowym patronem koncertu jest Prezydent Miasta Rzeszowa, natomiast w roli honorowego ambasadora wystąpił złoty medalista Olimpijski – Rafał Wilk.

Do tej pory wspomniana fundacja zrealizowała już kilka projektów, które miały na celu pomoc dzieciakom w rozwoju swoich pasji sportowych i artystycznych. Między innymi zakupiono sprzęt sportowy i artystyczny, ufundowano stypendia i zorganizowane liczne warsztaty.

Warto dodać, że podczas tegorocznej edycji tego wydarzenia 30% z dochodów koncertu organizatorzy postanowili przekazać na budowę kliniki protezowej we Lwowie, dlatego też zaprosiliśmy naszych Przyjaciół Artystów z Ukrainy.

Mamy nadzieję, że Państwa udział w koncercie pomoże w przygotowaniu wspaniałego, pięknego widowiska, a pozyskane w ten sposób środki pomogą przede wszystkim w walce z wykluczeniem społecznym młodych ludzi, którzy dotknięci niepełnosprawnością często zamykają się w czterech ścianach swoich domów i tam depresyjnie patrzą w przyszłość. Na wielu przykładach sportowców i artystów, którym pomagamy, chcemy pokazać, że każdy może stać się NIEPOKONANYM!!!

— tłumaczą organizatorzy.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 20 listopada o godzinie 17.00 na Hali Podpromie w Rzeszowie. Bilety są nadal dostępne, możne je kupić za pośrednictwem strony ticketmaster.pl. Ważną informacją jest fakt, że liczba biletów jest ograniczona — na jedną osobę i jedną kartę kredytową przypada 8 wejściówek. Miejsca nie są numerowane.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy