Reklama

Udało się, cała kwota dla Filipka Biesia została zebrana! Ponad 100% celu na zbiórce dla chłopca

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fundacja Siepomaga

Udało się, cała kwota dla Filipka Biesia została zebrana! Ponad 100% celu na zbiórce dla chłopca - Zdjęcie główne

źródło: siepomaga.pl | foto Fundacja Siepomaga

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Udało się, cała kwota dla Filipka Biesia została zebrana! Zbiórka charytatywna ma swój finał jeszcze przed zakończeniem. Ponad 600 tys. zebrane od ludzi z wielkim sercem.

Nasza redakcja śledziła zbiórkę dla półtorarocznego Filipka Biesia niemal od początku. Chłopiec urodził się bez wykształconych rączek i tylko kosztowana operacja może odwrócić jego los, aby nadal mógł walczyć o zdrowie i samodzielność. Dzisiaj nie tylko rodzice, ale wszyscy, którzy zaangażowali się w pomoc chłopcu, mogą się cieszyć sukcesem, jakim jest zakończona zbiórka charytatywna.

Właśnie dzisiaj mogliśmy wejść na stronę zbiórki dla Filipka na siepomaga.pl i zobaczyć świecący cały na zielono napis, że udało się zebrać przeszło 100% zakładanego celu. Kwota, jaką zebrano równa jest na ten moment 670.062 złote, co daje ponad 3-procentowe przekroczenie progu założonego wcześniej planu.

Zebrane pieniądze to efekt pracy wielu dobrych serc. Jak czytamy na zbiórce, do tej pory skarbonkę Filipka wsparło ponad 5400 osób. Na ten cel składały się między innymi datki z organizowanych wydarzeń i licytacji.

Przypomnijmy, że zbiórka charytatywny dla małego Filipka wystartowała 5 października 2022 roku. Jej zakończenie jest planowane na 10 stycznie roku przyszłego. Zbórka jeszcze trwa, a datki nadal można wpłacać.

Warto dodać, że ten cel to nie wszystko — na razie jest planowana operacja jednej rączki chłopca. Fundusze dalej będą potrzebne przy rehabilitacjach i kolejnej operacji. Nie zatrzymujmy się, Filip ma dużą szansę, aby wyzdrowieć.

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy