"Dobry posiłek" w mieleckim szpitalu Od nowego roku Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu wdraża pilotażowy program "Dobry posiłek", wspierany finansowo przez Narodowy Fundusz Zdrowia i opracowany przez ekspertów, mający na celu poprawę jakości żywienia w placówkach medycznych. (...)